Minutat e fundit në ‘transmetim’, ja ç’ndodhi mes Marinës dhe Aleksandër Lalos (video)

Kur u mor vesh lajmi i hidhur se nje atak kardiak i mori jeten kompozitorit te njohur Aleksander Lalo ai ishte ne ‘transmetim’ pasi emisionin ku merrte pjese si anetar i jurise, ishte i regjustruar dhe jo live.
Tv Klan ka publikuar edhe disa fragmente se cfare kishte ndodhur ne kete puntate.
Nuk kishin munguar batutat në natën e tretë të spektaklit “C’est la vie” në Tv Klan mes maestros Aleksandër Lalo dhe moderatores Marina Vjollca.Per me shume ndiqni videon ne linkun ne vazhdim:

Origjinale link