Ndërron jetë reperi i njohur pas një ataku kardiak [FOTO]

U bë i famshëm me këngën “Flava in ya ear”, ishte një ndër reperët më të talentuar i cili spikati për hitet që nxori në tregun muzikorë si dhe për bashkëpunimet e suksesshme që pati me reperë të njohur si “P Diddy”.
Craig Mack ndërroi jetë ditën e djeshme në moshën 46-vjeçare pas një ataku në zemër, ai ishte i shtruar në një spital afër shtëpisë së tij në Karolina.
Për më shumë detaje kliko linkun më poshtë.

P DIDDY