Nëna braktis foshnjen 2-ditëshe dhe e la të vdiste, por ajo që ndodhi i la të gjithë gojëhapur

Dy ditë më parë në Oman nga oficerët e policisë është gjetur e braktisur një foshnje 2-ditëshe.

Dyshohet se foshnja është fryt i një marrëdhënie jashtëmartesore që në atë shtet dënohen me ligj.

Foshnja me fat ka mundur të shpëtojë pasi u gjet nga një patrullë policie në mes të hiçit.

Fotoja prekëse është bërë virale në internet dhe policia ka nisur punën për identifikimin e prindërve që e braktisën