Nëna e Marina Vjollcës do t’ju emocionojë me fjalët drejtuar së bijës

Moderatorja e njohur Marina Vjollca sot feston ditëlindjen e saj të 28-të, shkruan Gazeta Blic.Urimet kanë qenë të shumta që ajo ka marrë nga ndjekësit e saj, e qysh në orët e para padyshim se ka ardhur dhe urimi i bashkëshortit të saj, këngëtarit Getoar Selimi.“Për botën, mund të jesh vetëm një person. Por për mua, ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”, ka qenë urimi i Getit në fotografinë e publikuar.