Ballina / Sport / E tmerrshme: Umtiti desh e humbi jetën, u godit në fyt nga sulmuesi i Bilbaos (Video)

E tmerrshme: Umtiti desh e humbi jetën, u godit në fyt nga sulmuesi i Bilbaos (Video)

Samuel Umtiti është godityr në fyt nga sulmuesi i Athletic Bilbaos, Aritz Aduriz

Mbrojtësi francez i Barcelonës, Samuel Umtiti ka qenë në rrezik për jetën, pas një goditje që mori në fyt nga sulmuesi i Athletic Bilbaos, Aritz Aduriz.

Për të ndihmuar francezin ka ndërhyrë menjëherë stafi mjekësorë, ku i janë dashur disa minuta që të rregullojnë frymarrjen e Umtitit.

Ai pasi është kthyer në fushë ka sulmuar sulmuesin spanjoll, ku më pas të dy u ndëshkuan me karton të verdhë. /Express/

Shikoni edhe

Ekskluzive: Kopja shqiptare e Ibras flet për ndodhinë interesante që i ngjau me sigurimin në Old Trafford, interesimin e mediave dhe idhullin e tij (Foto)

Ahmet Murina duke pritur takimin mes Man Utd dhe Liverpoolit në shkallët e Old Traffordit. …

Dëshironi të fitoni para, luani këto ndeshje në fundjavë

Këtë fundjavë do të zhvillohen ndeshjet në ligat më të mëdha evropiane në futboll. Gjatë …

error: