Noizy

Adidas dhe Nike’, shkruajti ai.

Por ja ku erdhi momenti që vetë reperi të kapej i veshur po me Nike dhe Adidas dhe me siguri Oriola u tregua e vëmendshme me detajin të cilin e filmoi dhe videon e ndau me ndjekësit e saj. Sigurisht, pa harruar të bëjë tag edhe shoqen , Elenën duke i treguar se mori hak. Reperi thjeshtë qesh dhe ngre gishtin e mesit./intv.al/

WhatsApp Video 2018-03-14 at 15.22.19.mp4 from No name on Vimeo.