Noizy e fëlliqi në koment, Oriola sapo mori hak ndaj reperit [FOTO/VIDEO]

Oriola prej pak kohësh është anëtarja e grupit OTR dhe e sheh thuajse gjatë gjithë kohës në shoqërinë e djemve. Por ndërkohë fansat dhe ajo vetë janë në pritje të momentit të duhur për të publikuar projektin e saj të parë muzikor. Megjithatë ajo sërish vazhdon të tërheqë vëmendje. Këtë herë, duke marrë hak ndaj Noizyt. Ky i fundit vetëm pak ditë më parë komentoi në foton e publikuar nga Oriola dhe Elena duke i vënë në lojë pasi ishin veshur me Nike dhe Adidas njëherësh.
Për të parë fotot dhe videon kliko linkun më poshtë.

NOIZY