Ballina / ShowBiz / Nusja e djalit i uron ditëlindjen përmes këtij mesazhi Shyhrete Behlulit (Foto)

Nusja e djalit i uron ditëlindjen përmes këtij mesazhi Shyhrete Behlulit (Foto)

Shyherte Behluli ka një arsye më tepër sot për të festuar.

Këngëtarja feston 55 vjetorin e lindjes dhe me këtë rast ka marr urime të shumta prej miqve dhe familjarëve.

Një ndër to është edhe e nuses së djalit, Leartës, e cila e ka uruar këngëtaren për këtë ditë të shënuar në vitin kalendarik

“Shumë urime Ditëlindjen Mami, të uroj nga zemra shëndet dhe lumturi, Te Dua”, ka shkruar Learta në urimin e saj

Shikoni edhe

Mediat e rajonit: Eni Koçi, biondja e ëmbël nga Shqipëria (Foto)

Eni Koçi është këngëtare dhe tekstshkruese shqiptare e muzikës pop, e lindur më 5 korrik …

Pse i dha fund lidhjes 6-vjeçare Pirro Çako? (Foto)

Çifti e bëri publike lidhjen në fund të vitit 2011, duke u shfaqur në publik …

error: