Ky ilaçi natyror ASGJESON dhjamin e barkut në kohë rekord! Ju do të habiteni sa lehtë përgatitet…

Dhjami i tepërt i barkut nuk është vetëm një çështje estetike – mund të shkaktojë sëmundje të shumta kronike gjithashtu. Dhjami i tepërt i barkut ka qenë i njohur për të rritur rrezikun e dështimit të zemrës dhe veshkave, presionit të lartë të gjakut, diabetit, osteoporozës dhe disa llojeve të …

Lexo më tepër »

Tri mënyra për t’i larguar lythat e bezdisshme përgjithmonë

Mënyra jo shumë të vështira, mund t’i provoni në shtëpi Lythat kanë prekur njerëzit për mijëra vjet. Ato janë gjetur në mumiet 3,000-vjeçare dhe janë përmendur edhe në sonetet e William Shakespeare. Lythat janë formuar në formë rrumbullake në lëkurë të shkaktuar nga papillomavirusi i njeriut (HPV). Në përgjithësi lythat …

Lexo më tepër »