Origjinale – Page 12 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Publikohet sondazhi i parë pas mbylljes së kutive, kjo parti merr më shumë se 70 mandate

Ora News dhe IPR Marketing kanë publikur Exit Poll-in vetëm pak minuta pas përfundimit të procesit të votimit. Në rang kombëtar sipas Exit Poll-it të Ora News dhe IPR Marketing Partia Socialiste merr 45-49% të votave, Partia Demokratike merr 30-34 %, Lëvizja Socialiste për Integrim 11-15%, LIBRA 1-3%, PDIU 3-5%. …

Lexo më tepër »

Zbulohet ‘forca e parë’ fituese, nuk do e besoni kush është! (Foto)

Ndërkohë që forcat politike po presin rezultatin dhe kanë nisur të deklarojnë fitoren në zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, predikuesi fetar Ilir Hoxholli ka komplet një këndvështrim tjetër për forcën fituese. Mbledhja e besimtarëve në sheshin Skënderbej për të falur këtë mëngjes namazin e Bajramit ka përforcuar idenë e tij se …

Lexo më tepër »
error: