Origjinale – Page 2 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Ja kush ishte personazhi i parë VIP që publikoi foton e Ilir Metës dhe Monikës, pas zgjedhjes së presidentit

Menjëherë pas zgjedhjes si president i ri i Republikës së Shqipërisë, Ilir meta ka marrë shumë mesazhe urimi, jo vetëm nga politikanë shqiptarë dhe të huaj, por edhe nga personazhe të artit dhe muzikës. Mes personazheve VIP- që kanë uruar Ilir Metën, ka qenë dhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha. Bebe …

Lexo më tepër »

I kërkon emigrantit nga Londra 50 euro dhe i premton takim në Shqipëri, por lezhjani…

Emigrantët shqiptarë, sidomos ata në Angli, janë në “shënjestër” për t’u etiketuar si të pasur, megjithëse janë ata që kanë vuajtur dhe vuajnë më shumë teksa punojnë në të zezë. Ndoshta janë të paguar mirë, por nuk e bëjnë nga qejfi, kjo është pak por e sigurtë.Një qytetar nga Lezha, …

Lexo më tepër »

“O Sa Mirë” sjell të qeshura nga diaspora në episodin e ri, ndërsa “Çbanja” bëhet moderne (Video)

Seriali i njohur komik “O Sa Mirë” do të sjell një episod të ri, plot të qeshura edhe këtë të diele. Kësaj radhe, personazhet ‘Olta’, ‘Qabi’ edhe ‘Llukmani’ kanë udhëtuar në disa qytete jashtë vendit për të realizuar skenat e reja. Të qeshura në episodin e 107-të, do të kemi …

Lexo më tepër »
error: