Origjinale – Page 2 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Ermal Mamaqi-Bleona Qeretit: Njerëzit s’kanë bukë, ti vesh fustane 10 mijë dollarëshe (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar së fundmi një fotografi mjaft provokative në Instagram. Ajo shfaqet pranë një pishine teksa nxjerr në pah gjoksin e saj, përmes fustanit transparent. Kjo fotografi ka marrë mijëra pëlqime, ndërsa nuk ka shpëtuar pa u komentuar shumë nga ndjekësit e saj, ndër ta edhe figura …

Lexo më tepër »

Woow! U shtir si i vdekur, 15 vite burg për “Mbretin” e Pop-muzikes Michael Jackson.Ja si e zbuluan

Një video që pretendon të tregojë imazhe të reja të Jackson të marra në një turmë gjatë vitit 2016, është postuar në YouTube. Videoja me titull Michael Jackson shfaqet pas shtatë vjetësh (2016) me dëshmi, pretendon se ylli i rënë mund të fshihet në Kanada ose Afrikë.Një reklamë për videon …

Lexo më tepër »

Pamje që ua ngrijnë gjakun në vena: Tufa e ujqve i vërsulen lepurit, shikoni kush fiton në fund (Video, +18)

Botërisht dihet se lepuri është tejet i shpejtë dhe i zhdërvjellët, dhe shumica e kafshëve që tentojnë ta zënë duhet të jenë të pushuar mirë, por, edhe atëherë ata në shumë raste dështojnë. Këtë gjë më së miri e shpjegon videoja e publikuar më poshtë që është realizuar nga BBC, …

Lexo më tepër »
error: