Aplikojeni këtë te lythat dhe nuk do t’i shihni më kurrë në trupin tuaj

Lythat janë disa grimca të vogla të lëkurës që shkaktohen nga një nëntip i papillomavirusit njerëzor (HPV). Ato shfaqen në rastin kur nuk ndalen nga antitrupat dhe kështu sulmojnë trupin. Prania e tyre stimulon rritjen jonormale të qelizave të lëkurës dhe bëhet një problem shumë i bezdisshëm. Për shkak të …

Lexo më tepër »

Testi që po ”çmend” njerëzit, kafsha e parë që shihni në foto zbulon të fshehtat e karakterit tuaj (FOTO)

Besojmë se shumë prej jush ju ka ndodhur të shihni në rrjete sociale foto, quize dhe teste të ndryshme psikologjike, të cila ju ftojnë të zgjidhni enigma ose thjesht të luani për pak minuta Shumë prej tyre janë vërtetë argëtuese dhe ju tundojnë të provoni njohuritë që keni, prandaj përse …

Lexo më tepër »

Hidhet nga 50 metra lartësi, 17-vjeçarja sheh vdekjen t’i kalojë para syve por ndodh mrekullia (Video)

Sportet rrezikshme janë të mira sepse të rrisin adrenalinën, por edhe mund të lësh jetën në to, prandaj quhen të rrezikshme apo jo?! Një prej këtyre sporteve është edhe “bungee-jumping”, ku lidhesh me litar dhe hidhesh nga një lartësi e konsiderueshme, por një gabim dhe gjithçka shkon në djall. Dhe …

Lexo më tepër »

“Të ta fus llapën në by**ë”, modelja shqiptare i kërkon djalit 200 euro për shërbimin

Tashmë, nuk është e pazakontë kur dëgjojmë që vajza të reja shesin trupin e tyre kundrejt parave që i ofrohen. Gjithnjë e më shumë zbulohen mesazhe erotike, çka tregon një fenomen në rritje të shërbimeve të seksit edhe tek modelet shqiptare. Faqja në Instagram, Demaskime shqiptare, ka publikuar disa mesazhe …

Lexo më tepër »