Origjinale – Page 21 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Mjekët e fshehin nga ju: Ky produkt që secili e ka në shtëpi shëron kanalet urinare si me magji

Me siguri se njëherë brenda jetës tuaj keni ndjerë pickime apo të djegura derisa keni urinuar. Kur të shfaqen këto simptoma, atëherë fjala është për një infeksion urinar. Ky është problem i shpeshtë që shfaqet kur mikroorganizmat që gjenden në traktin urogjenital dhe në zorrë depërtojnë në fshikëzën e urinës. …

Lexo më tepër »

‘Paga jote mujore sa shpenzimet e mia ditore’- Vajza lë të dashurin se ishte i varfër, por shokohet kur e takon pas 10 vitesh..

Ky tregim flet për një djalosh të varfër i cili ishte dashuruar me një vajzë të pasur. Një ditë, djaloshi i varfër i kishte kërkuar dorën një vajze të pasur, mirëpo ajo e kishte refuzuar duke i thënë: „Paga jote mujore është sa shpenzimet e mia ditore, prandaj si po …

Lexo më tepër »

Misteri i shkronjave X në mes të shkretëtirës: Sekreti i luftës që amerikanët e kishin mbajtur të fshehtë për një kohë të gjatë (FOTO-VIDEO))

Shenjat gjigante X të shpërndara në shkretëtirën e Arizonës, për vite kanë qenë një mister për qytetarët amerikanë. Deri vonë pakkush ka folur për ato. Ueb-faqja “Arizona Republic”, shkruan se funksioni i këtyre shenjave në fakt ishte pjesë e një projekti të fshehtë qeveritar, transmeton Telegrafi. Mediat amerikane shkruajnë se …

Lexo më tepër »

Patjeter duhet ta lexoni: Femra (28) ka vdekur, duke mos e ditur çka po ndodhë në trupin e saj: Mjekët paralajmërojnë të gjitha femrat!

Diagnoza është përcaktuar vonë, kurse mjekët menjëherë e kanë ditur se beteja është tashmë e humbur Gruaja me emrin Amanda But, nënë e tre fëmijëve, ka vdekur në moshën 28 vjeçare nga kanceri i mitrës, duke mos e ditur çka po ndodhë në trupin e saj. Në fakt, nëna e …

Lexo më tepër »
error: