Origjinale – Page 22 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Djaloshit i del gjarpri i rrezikshëm nga tualeti, por ajo që zbulojnë më pas është edhe më e tmerrshme…

Çfarë do të bënit nëse do të gjenit një gjarpër në tualetin tuaj?Një banor në Abilene, Texas, u zgjua të martën në mëngjes dhe u drejtuan për në banjë, kur papritur shikon një gjarpër me zile brenda në tualet.Ajo ka komunikuar menjëherë me një kompani që është e specializuar në …

Lexo më tepër »

Shfaqet “mysafiri i papritur”, vendi mbushet me fotografë dhe vizitorë! (Foto/Video)

Një qytet i vogël në Newfoundland, Kanada, është kthyer në destinacion turistik falë një “mysafiri i papritur” – ajsbergu i parë i sezonit.“CBC News” i Kanadasë tha se rruga përgjatë bregdetit jugor u mbush me fotografë profesionistë apo amatorë që fotografonin ajsbergun gjigant, që po i afrohej bregut në qytetin …

Lexo më tepër »

Çfarë po ndodhë në Vlorë: Përplasje me armë zjarri në një lokal, një i vdekur e tre të plagosur…

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku si pasojë e një përplasje mes të rinjsh kanë mbetur të plagosur 3 persona, ndërsa njëri prej tyre ka vdekur. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Uji i Ftohtë, në lokalin “Fiks Fare”. Policia tha për JOQ.al …

Lexo më tepër »
error: