Origjinale – Page 28 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Kastro Zizo: ‘Po të mos ishte e martuar do ta gjuaja këtë këngëtare, është shumë seksi!(Foto)

Kastro Zizo është ndër të paktët personazhe të showbizz-it që flet pa dorashka dhe nuk e ka fare problem të thotë atë që mendon. ////////////////////////////////////////////////////////////// Këngëtari, tashmë edhe moderator, ishte i ftuar në një nga eventet e organizuara në kryeqytet, ku dhe iu përgjigj disa pyetjeve nga mikrofoni i “Thumb”. …

Lexo më tepër »

Sytë blu dhe fustani blu, kjo është maturantja më e bukur nga Vitia (Foto)

Alberina Salihu është vajza e cila në mbrëmjen e maturës dukej vërtetë përrallore, shkruan revista Kosovarja. Është pak të thuhet se vërtetë ka ngjarë me një princeshë. Madje, disa e kanë krahasuar me aktoren Meryem Uzerli e cila ka luajtur rolin e sulltaneshës Hyrem. Alberina ka vijar mësimet në gjimnazin …

Lexo më tepër »

Moment shokues, shikoni se si demi e godet me shkelm garuesin dhe i shqyen mëlçinë (Foto/Video)

Një moment i dhimbëshëm është ky kur një garues hidhet poshtë demit. Demi i quajtur Moonshine e hedh për tokë garuesin Rohan Markham, i cili ishte në aktivitetin profesionist të Bull Riders në Queensland, trasnmeton lajmi.net. Filmimi tregon se Rohan qëndroi afërsisht 10 sekonda mbi demin, dhe më pas ra …

Lexo më tepër »
error: