Origjinale – Page 28 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

E vetmja gjë që duhet të hash çdo mëngjes për të pasur lëkurë të pastër

Të gjithë duam të kemi lëkurë të pastër dhe të shëndetshme, por ndonjëherë ajo ka nevojë për më shumë gjëra se sa thjeshtë të vendosësh produktin e përshtatshëm. Sekreti i vërtetë për të pasur një lëkurë të pastër fshihet tek ushqimet që i jep trupit çdo ditë.Çfarë këshillojnë dermatologët për …

Lexo më tepër »

Konkurrenti i Big Brother në fakt është personazh i njohur, Arbana flirton ”live” me të

Ervini ka qenë konkurrenti i dytë i Big Brother. Ervini është një djalë nga Korça, por jo i panjohur për publikun.Djali simpatik është pjesëmarrës në shumë videoklipe dhe shumë i njohur me personazhet e showbizzit.Në lidhje me të ka shkruar edhe Dafi, burri i Silva Gunbardhit. Sapo Ervini është futur …

Lexo më tepër »

Ju kujtohet ish banorja e Big Brother? Është kthyer në stjuardesen më seksi të Rinasit

Qëkur doli nga Big Brother, Klaudia Veseli iu largua vëmendjes mediatike, duke u fokusuar vetëm në jetën e saj private.Megjithëse u përfol se ajo kishte lidhje intime me dy banorë brenda shtëpise, në fakt Klaudia ka qenë shumë e rezervuar përsa i përket jetës private.Sot “Bluetooth” shkruan se Klaudia punon …

Lexo më tepër »