Origjinale – Page 29 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Nëse shpërthen lufta e tretë botërore, ja kush janë vendet ku duhet të fshiheni

Tensionet që përfshijnë po rikthehen në rrëmujë të politikës botërore, kështu që nëse hipotetikisht mendohet një luftë bërthamore, nga do të duhej të iknit? Vdekja e Presidentit të Kubës, Fidel Castro, rishtazi i cili njihej për kërcënimet me luftë bërthamore na ka përkujtuar sesa shumë ka ndryshuar bota, që nga …

Lexo më tepër »

Harrojeni “Te ka Lali shpirt”! Kënga e re e Silva Gunbardhit thyen rekord, ja sa është dëgjuar në vetëm 24 orë

Këngëtarja e talentuar shqiptare, Silva Gunbardhi, e cila majat e suksesit të saj i arriti më këngën e famshme “Të ka lali shpirt”, ka publikuar dje këngën e saj më të re të titulluar “Lalushe”. Kjo këngë është pëlqyer nga publiku, pasi vetëm pas një dite ajo ka thyer rekord …

Lexo më tepër »

Ndizet armiqësia në ‘Fate të Kryqëzuara’, Harun i merr Xhihanit jo vetëm gruan por gjithçka…(Video)

Xhansu i jep lajmin e shtatzënisë Dilarës. Dilara gëzohet por edhe shqetësohet për jetën e Xhansusë. Asuman është shumë e nevrikosur me Dilarën dhe i shkatërron asaj bizhuteritë. Keriman gëzohet shumë nga lajmi i shtatzënisë Xhansu i tregon Ozkanit se do të bëhet gjysh. Ozkan bën aksident me makinën e …

Lexo më tepër »