Origjinale – Page 30 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Kush ishte i ekzekutuari Ervin Dalipaj, ish shefi i krimeve në Tiranë që arrestoi babanë e Saimir Tahirit (Foto)

Ish-komisari i policisë Ervin Dalipaj i shpallur në kërkim, dyshohej te ishte truri i bandës se policeve, qe mendohej se qëndrone pas rrëmbimit dhe vrasjes se Gazmnd Çollakut në janar të 2016. Dalipaj, me një të shkuar të pasur në radhët e policisë, mendohet se është truri i pengmarrjes se …

Lexo më tepër »
error: