Origjinale – Page 32 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Më thuaj çfarë pune bën, të të tregoj ushqimin që të bën të suksesshëm!

Sipas një studimi të kryer ushqimet që konsumoni dhe produktiviteti në punë janë të lidhura ngushtë me njëra-tjetrën. Ja përse kohët e fundit specialistët propozojnë një “dietë” për çdo profesion. Këto konkluzione janë arritur pas kërkimeve të shumta që janë bërë për vite me radhë përpos 400 testeve të kaluara …

Lexo më tepër »

2 gota në ditë nga kjo përzierje djeg yndyrën rreth këtij organi të rëndësishëm

Mëlçia është një ndër organet më të rëndësishëm të trupit të njeriut. Yndyra e akumuluar rreth mëlçisë bëhet shkak i shumë problemeve shëndetësore. Por, ka një mënyrë fantastike për të djegur yndyrën e veshur në mëlçi pa pasur nevojë të shkoni te mjeku apo të përdorni medikamente që kushtojnë. Kjo …

Lexo më tepër »

I moshuari vdes i lumtur pasi ish-bashkëshortja i dha lajmin e rremë për Donald Trump (Foto)

Michael Garland Elliott, vdiq në fillim të këtij muaji në moshën 75 vjeçare.Deri këtu, gjithçka është normale, por në mediat ndërkombëtare është përhapur me shpejtësi lajmi i vdekjes së tij për një arsye tjetër, jo fort e zakontë. Ai nuk e pëlqente Donald Trump, presidentin aktual amerikan. Një ndjekës i …

Lexo më tepër »
error: