Origjinale – Page 370 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Sot është një ndër femrat më të bukura shqiptare, por shikoni si dukej para operacioneve plastike!

Sot është një ndër femrat më të bukura shqiptare, por shikoni si dukej para operacioneve plastike! Sigurisht që të gjithë biem dakord që Morena Taraku është një nga femrat më të bukura dhe më seksi shqiptare. Me forma thuajse perfekte e pamje shumë të bukur, Morena renditet ndër seks simbolet …

Lexo më tepër »

Flokët janë ato që tregojnë çfarë probleme shëndetsore keni

Flokët janë jo vetëm gjysma e bukurisë, por dhe pasqyra e shëndetit! Ato mund të tregojnë nëse keni mungesa mineralesh, nese vuani ndonjë sëmundje etj. Shenjat e mëposhtme paralajmërojnë probleme të ndryshme shëndetësore ndaj mos i neglizhoni. 1. Flokë të holluar- Stresi Nën rrethana normale, flokët tuaj bien kur procesi …

Lexo më tepër »

Propozim për martesë në “Eurovision”, ja si përgjigjet këngëtarja e njohur (Video)

Këngëtarja e njohur maqedonase Jana Burceska, e cila përfaqësoi sonte (e mërkurë) Maqedoninë në “Eurovision” me këngën “Dance Alone”, mori befasinë më të bukur ndonjëherë Në momentin kur u mbyll televotimi, prezantuesi i cili ndodhej në “dhomën e gjelbër” pranë konkurrentëve iu afrua këngëtares maqedonase për ta pyetur për performancën, …

Lexo më tepër »
error: