Origjinale – Page 380 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Veshtire se do ti njihni: Aktoret e famshme turke pa make-up, ja si duken në të vërtetë bukuroshet e serialeve

Aktoret e famshme të kinematografisë turke na kanë bërë ti pëlqejmë jo vetëm për shak të interpretimeve të tyre të suksesshme, por edhe per shkak të paraqitjes së tyre. Para kamerave shfaqen gjithmonë të kuruara deri në detaj, duke bërë që në paraqitjen e tyre të mos gjendet asnjë defekt, …

Lexo më tepër »

E mallkuar nga babai qe ne lindje, martesat e deshtuara dhe djali qe donte ta therte: Historia e trishtë e Kimetes…

Bashkëshorti i saj është larguar vite më parë pa lënë gjurmë. Ndërkohë me të birin është detyruar të bëjë atë që një nënë nuk do të kishte dashur kurrë ta bënte. Por, Kimetja mendon se dikush tjetër ka vuajtur më shumë se ajo ndaj ka vendosur ta thërrasë në rubrikën …

Lexo më tepër »

Pesë sekretet e super-limuzinës së blinduar të Donald Trump (Foto)

Limuzina presidenciale e presidentit amerikan Donald Trump, është fjala e fundit e teknologjisë. Është e aq e sigurt sa i reziston çdo lloj eksplozivi të fuqishëm. Është makina presidenciale më e blinduar në histori. E ndërtuar në fshehtësi të madhe nga gjiganti “General Motors”, përcjell GSH, ajo është një përzierje …

Lexo më tepër »

Kërkoi leje në punë se ndihej keq, por nuk i dhanë, vdes 27 vjecari shqiptar, fjalët e babait të prekin shpirtin…

Një 27 vjecar shqiptar ka ndërruar jetë dje në një godinë në Certosas të Italisë, teksa ishte duke punuar. Sipas mediave vendase, Erion Myrtaj, 27 vjeç prej 2 ditësh kishte filluar punë me transportimin e mobileve në kompaninë Ikea. Sipas dëshmitarëve, shqiptari ishte ndjerë keq që në mëngjes dhe kishte …

Lexo më tepër »