Origjinale – Page 380 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Qeshni me Lot! Kot janë 20 sharjet më të çuditshme në botë, mes tyre dhe një shqip

Gjatë tërë historisë, njerëzit gjuhën e kanë përdorur jo vetëm si formë e komunikimit po edhe të fyerjes. Në të shumtën e herëve shahen nënat, po “kreativiteti” nuk ndalet me kaq. Në një shkrim të mëparshëm, Global Post sjell 19 “sharjet më të çuditshme”. Në mesin e tyre është edhe …

Lexo më tepër »

E quajtën pornostare, përgjigjet kompozitori i këngës së Linda Halimit (FOTO LAJM)

Linda Halimi është përfaqësuesja shqiptare e Eurovizionit, që pritet të deputojë këngën “World” (Botë) në skenë e Kievit, më datë 9 maj. Tashmë artistja që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, po shijon turin nëpër Europë, ku ka mundësi të dëshmojë talentin e saj për publikun. Pas perfomancës së …

Lexo më tepër »
error: