Origjinale – Page 390 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Për tri vite kishin biseduar në internet dhe kurrë nuk ishin parë, shikoni momentin emocionues kur takohen (Video)

Ky është momenti kur një çift i ri të cilët kanë qenë në ‘lidhje’ për më shumë se tri vite por që në të vërtetë kurrë nuk janë takuar fizikisht, vrapojnë në përqafimin e njëri-tjetrit. Dyshja 21-vjeç, janë takuar në aeroport pasi vendosën ta shohin njëri-tjetrin dhe të filmojnë këtë …

Lexo më tepër »

Mjekët e syve e kanë fshehur gjithë kohës këtë teknikë për përmirësimin e shikimit. Ku qëndron sekreti!

Shikoni teknikën e shkëlqyeshme, e cila do t’ju ndihmojë që t’i eliminoni syzet! Është me rëndësi që në çdo 3 orë t’i mbyllni dhe t’i pushoni sytë një minutë, për shkak që sytë funksionojmë bash si edhe çdo pjesë tjetër e trupit tonë, transmeton Telegrafi. Pra, pas çdo 3 orëve …

Lexo më tepër »
error: