Kjo grua mbipeshë rrezikon të vdesë, por thotë se do të hajë pa ndalur për ta arritur një synim (Video)

Një grua mbipeshë, e cila peshon 245 kilogramë, ka thënë se është duke i injoruar paralajmërimet e doktorëve për peshën e saj, pasi ajo dëshiron t’i ketë ijët më të mëdha në botë. Bobbi-Jo Westley, nga Pensilvania, ka kofshe 2.4 metra të gjera, por thotë se shpreson caku i saj …

Lexo më tepër »

Pasi “e kryqëzuan” duke e quajtur racist, Ronaldo publikon foton e ëmbël me 3 fëmijët [FOTO]

Cristiano Ronaldo ka shkaktuar polemika të shumta pasi postoi një foto së bashku me mikun e tij Jose Semedo, ish-futbollist i Sheffield Wednesday në Angli. “Kombinim i përkryer, çokollatë e zezë dhe e bardhë” shkroi bashkëngjitur fotos ylli portugez, por pavarësisht 2.7 milionë pëlqimeve ishin të shumtë komentuesit që e …

Lexo më tepër »

Nusja lidh foshnjën e saj të porsalindur në fustanin e saj të nusërisë dhe e tërheqë zvarrë (Foto)

Nusja e quajtur Shona Carter-Brooks, ka marrë një breshëri kritikash në internet për veprimin e saj.Një nuse ka nxitur zemërim tek njerëzit pasi ka lidhur foshnjën e saj të porsalindur në pjesën e prapme dhe e ka tërhequr zvarrë në fustanin e saj të dasmës teksa ajo po ecte.Shona Carter-Brooks …

Lexo më tepër »