Origjinale – Page 397 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Gjimnazistet i shkulin flokët njëra-tjetrës, nxënësit tjerë vetëm shikojnë (Video)

Gjimnazistet i shkulin flokët njëra-tjetrës, nxënësit tjerë vetëm shikojnë (Video) Në gjimnazin “Kolin Gjoka” të qytetit të Lezhës ka ndodhur një shërr mes vajzave . E vetmja që mundohej t’i ndante ishte sanitarja e gjimnazit, por që nuk kishte sukses, kurse të tjerët që ishin të pranishëm vetëm argëtoheshin dhe …

Lexo më tepër »

Vlera marramendëse e veturës dhe orës luksoze të Cozman në klipin e ri (Foto+Video)

Hip hop ylli i Babastars, Cozman, ka publiukar ditë më parë projektin e ri të titulluar “Yamborghini”.Një projekt i fuqishëm nga reperi i Babastars që tërhoqi vëmendjen për luksin e pa parë ndër artistët shqiptarë dhe tekstin me shumë thumba për rivalët.Deri tash klipi ka arritur mbi 200 mijë klikime …

Lexo më tepër »

Arian Çani flet për herë të parë për jetën private, zbulon sekretin që s’e keni ditur për martesën e tij

Arian Çani gjithmonë kërkon që të dijë çdo gjë në lidhje me të ftuarit në emisionin e tij, por kur bëhet fjalë për jetën e tij ai nuk flet fare.Mbrëmjen e së hënës në spektaklin “YFSF”, pasi këngëtarja Arlinda Gjoni ka interpretuar këngën e Artiola Toskës, Çani ka treguar se …

Lexo më tepër »
error: