Origjinale – Page 397 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Mjekësia ruse: Masazhoni qafën me një copë qepë në darkë dhe shikoni përfitimet të nesërmen

Mjeku i njohur popullor nga Shën Pjetërburgu, Igor Knjazkin, pohon se vendosja e një copë qepe në qafë gjatë natës luan një rol të rëndësishëm në shëndetin e përgjithshëm. Ai rekomandon që të merrni një copë qepë dhe të masazhoni qafën me lëvizje rrethore për disa minuta. Kjo mënyrë këshillohet …

Lexo më tepër »

Djema, këto janë shenja tregojnë se ajo nuk është e interesuar më për juve

Femrat janë krijesa të çuditshme. Ato kanë dëshirë t’i shpërndajnë ndjenjat e tyre, por kur është fjala për përfundimin e marrëdhënies, ato shpesh mbesin pa fjalë. Femrat dhe meshkujt e shikojnë marrëdhënien ndryshe nga njëri-tjetri. Shpesh, kur një çift ndahet, mashkulli thotë se kjo ndodhi për asgjë. Në anën tjetër, …

Lexo më tepër »

Nuk është krejt njësoj KU ju ka dalë PUÇRRA! Kjo ju tregon cili organ ju është sëmurë! (video)

Çdo njollë në lëkurën tuaj mund të jetë shkaktar i ndonjë sëmundjeje. Puçrrat nuk janë edhe gjë e keqe, sepse mund t’ju udhëzojnë në gjendjen tuaj shëndetësore dhe t’ju ofrojnë shansin që me kohë të reagoni, nëse ju paraqitet nevoja.Vizita me kohë te mjeku mund të pengojë zhvillimin e sëmundjeve …

Lexo më tepër »

Mori një dado për t’ia ruajtur vajzën, nuk iu besonte syve se çfarë pa kur u kthye në shtëpi (Video)

Vogëlushja vuante shumë me që muaj më parë kishte humbur babain e saj, transmeton revista Kosovarja. Babai i saj gjithnjë e kishte thirrur atë :princeshë” ndërkaq dadoja vendosi që ta vishte edhe vetë kostumin e princeshës që të argëtohet së bashku me vogëlushen.Vogëlushja shumë shpejt e mori veten me që …

Lexo më tepër »
error: