Page 398 – Origjinale

24 vjeçarja balerinë e klubeve të natës rrëfen për historinë e saj, Ja çfarë ndodh në Tiranë pas orës 23:00(FOTO)

Drogë, prostitucion dhe para në lokalet e natës. Shumë vajza të reja vendosin të punojnë në këto lokale, dhe motivi që ato përmendin shpeshherë si arsye, janë kushtet e vështira ekonomike dhe tundimi nga paratë e shumta. Për gazetën “Shekulli”, A. M., 24 vjeçe, tregon historinë e saj se si …

Lexo më tepër »

Intervista e Ibrahimoviç për dy fëmijë shqiptarë: Më e bukura në 10 vite!

Të realizosh një intervistë ekskluzive me një prej yjeve të futbollit botëror nuk është asnjëherë e lehtë, por dy fëmijët shqiptarë me banim në Suedi, Arbnori dhe Shenasia, ia kanë dalë mbanë. Gjatë verës, Shenasi shkroi një artikull për “Svenska Dagbladet Junior”, duke treguar vitet e para të Zlatan Ibrahimoviç …

Lexo më tepër »