Shkon të rregullojë flokët por gjen belanë, në parukeri i punojnë atë që s’ia priste kurrë mendja (VIDEO)

Dëshira e vajzave për të shkuar në sallonet e bukurisë dhe për të mbajtur veten në formë të mirë është gjithmonë e më në rritje, por nuk duhet harruar dhe se histori e ngjarje të çuditshme ndodhin në këto vende. Kështu për shembull, një vajzë nga Kosova ka gjetur belanë …

Lexo më tepër »

Turistja e gjorë vjen në Shqipëri të shijojë plazhin, nuk u beson syve kur sheh maniakun shqiptar (VIDEO)

Një turiste e gjorë nga Ukrahina kishte ardhur në Durrës për pushime për të vizituar vendin tonë dhe sidomos plazhet për të cilat kishte dëgjuar shumë nga miqtë e saj shqiptarë. Pasi iu mbush mendja se Shqipëria jonë është një vend që ia vlen vërtet të vizitohet, ajo i hipi …

Lexo më tepër »

‘Cmendet’ doktori i VIP-ave, kthen Elvana Gjatën në Shqipëri, për të realizuar videoklipin e cuditshëm (Foto)

Projekti i fundit i këngëtares Elvana Gjata u realizua në studion e artistit të madh ndërkombëtar Davit Guetta. Elvana ka synuar gjithmonë që suksesi i saj në muzikë të kalojë kufijtë e Shqipërisë. ‘Forever is over’ është kthyer në hitin e preferuar dhe ndër fansat më të mëdhenj është Skerdi …

Lexo më tepër »