Të tillë lojë argëtuese mes nuses dhe dhëndrrit nuk keni parë ndonjëherë (Video)

Gjithçka shkoj vaj kur nusja dhe dhëndrri përgjigjen pyetjeve për njëri tjetrin, në formë krejtësisht të veçantë, shkruan lajmi.net Ky çift, ditën e dasmës ka përzgjedhur një mënyrë argëtimi që ka kënaqur veten dhe të pranishmit. Shumë pyetje, kanë vënë në sprovë se sa e njohin dhe se si mendojnë …

Lexo më tepër »

Humbi 40 kilogramë, prindërit e “shpërblejnë” duke ia paguar intervenimom për rritjen e gjoksit! (Foto)

Jayne dhe Terence Modlinsky nga Mançesteri i Anglisë, i kanë kërkuar të bijës Hollie të mbante dietë, sepse kishte peshë të tepruar. Pasi 23-vjeçarja u përkushtua këesaj kërkese dhe shmangte ushqimin e tepërt, ajo humbi 40 kilogramë. Më në fund ajo kishte peshë normale, transmeton Telegrafi. Prindërit “krenarë”Mirëpo, ajo tash …

Lexo më tepër »

Armela e “Big Brother” ia kthen doktorit të VIPave: “Jam femër me b**e më të mëdha se të mashkullit” (Foto)

Tek mesazhet e Armelës se “Big Brother” dhe doktorit te VIPave çfarë nuk gjen… Ish- banorja e “Big Brother” Armela, pak ditë më parë i është nënshtruar një operacioni plastik për përmirësimin e hundës. Ashtu siç njoftoi dhe doktori Skerdi operacioni shkoi mjaft mirë. Edhe Armela nëpërmjet fotove të postuara …

Lexo më tepër »

Grindet me të dashurin, vajza gjen mënyrën e gabuar për tu hakmarrur

Një e re është hedhur nga shkëmbinjtë në Antalja të Turqisë pasi ishte grindur me të dashurin. Gjithçka është fotografuar sekondë pas sekonde nga fotoreporterët. Sipas Agjencisë së lajmeve “IHA”, 23-vjeçarja S.Y. mbërriti rreth orës 11:00 (me orën lokale) në bregdet, ku nisi të pinte alkool dhe fliste me zë …

Lexo më tepër »