AKTUALE

Bleu një xhaketë të vjetër në treg, por ajo çfarë gjen gruaja në xhepin e saj i ndryshoi jetën..

Ishte e fiksuar pas rrobave në tregun e vjetërsirave dhe shkonte pothuaj çdo ditë. Ky ves, në këto vite është shoqëruar edhe kosto financiare, e madje ishte kthyer në konflikt për shtëpinë. Por E.B me banim në Elbasan i ka rënë “llotaria rome” këto ditë. Si përherë, edhe këtë radhë …

Lexo më tepër »

Prishën formulën e “C’est la vie”…çfarë ndodhi me Orin dhe Anxhelën?

Nga çiftet pjesëmarrës të “C’est la vie”, spektaklit të ri që ka nisur në Tv Klan dy javë më parë, Anxhela Peristeri dhe Ori Kuçi ishin jashtë skemës që ishte menduar si fillim nga produksioni. Drejtuesit e spektaklit, kishin menduar që, krahas këngëtarëve profesionistë, të vendosnin edhe personazhe nga fusha …

Lexo më tepër »

A i dini tiparet negative të shenjës tuaj të horoskopit? Këto fjalë nuk do t`iu pëlqejnë !

Jemi mësuar të dëgjojmë fjalët më pozitive kur vjen puna tek shenja jonë e horoskopit. Sidomos kur flasim për tiparet e secilës shenjë, krenohemi nga fjalët e mëdha e pozitive që përdoren. Mirëpo, nuk i kemi dëgjuar ende tiparet negative që ka secila shenjë. Sigurisht kur ti lexoni nuk do …

Lexo më tepër »

Koncerti nuk është e vetmja surpriz që Bashkia e Tiranës ka organizuar për Natën e Bardhë. Zbuloni çfarë do të shihni tjetër [FOTO/VIDEO]

Nata e Bardhë tashmë është kthyer në një traditë festimesh tek ne. Përgatitjet për festimet e saj nisin ditë më parë, në mënyrë që 29 nëntori të jetë një natë e mbushur me argëtim për të gjithë. Për këtë kudjeset Bashkia e Tiranës prej nga bëhet e ditur se nuk …

Lexo më tepër »