Pas Ritës dhe Bleonës, edhe kjo biznesmene e njohur dëshiron të ngrijë vezët [FOTO]

Kjo duket sikur po kthehet në një tendencë tek femrat e njohura kryesisht. Pamë Bleonën dhe Rita Orën teksa kishin vendosur të ngrinin vezët e tyre, ndërsa tani një tjetër femër e showbizzit ndërkombëtar ka vendosur të ndjekë këtë proçedurë. Ajo është ylli i reality show-t, Kourtney Kardashian e cila …

Lexo më tepër »

Babai zemërohet kur mjeku vjen me vonesë për operacion e të birit. Orë më vonë, ai pendohet dhe ndjen keqardhje për mjekun …

Mjekët shpesh shihen si superhero në jetën tonë. Ata kanë aftësitë dhe njohuritë për të shpëtuar jetën e dikujt, por shpesh harrojmë se edhe ata janë njerëz. Kjo histori tregon një skenë midis një mjeku dhe një babai që mëson një mësim të jetës pas operacionit të djalit të tij. …

Lexo më tepër »

Pa komplekse fare! MISS-i shqiptar shpreh hapur pëlqimin për futbollistin e njohur shqiptar: Më pëlqente, por…[VIDEO]

Ca gjëra duhen thënë ashtu si të vijnë! “Miss Universe Albania” 2017, Blerta Leka ka treguar për simpatinë ndaj një prej futbollistëve të kampionatit shqiptar që ka qenë pjesë dhe i kombëtares shqiptare. Në një intervistë të dhënë për “Revistën Vip” dhe “MCN Radio”, ajo ka treguar emrin e lojtarit …

Lexo më tepër »

BLERTA

proc from videovimeo1 on Vimeo. Bëhet fjalë për sulmuesin e skuadrës së Partizanit, Edgar Çani, i cili siç u shpreh bukuroshja ishte futbollisti që i ka pëlqyer më shumë. Por, ajo tregoi dhe një detaj ku u shpreh se Çani shoqërohej gjithandej nga e dashura. “Ishte simpatik, nuk fliste fare, …

Lexo më tepër »

Fansi “tallet” me të për operacionet plastike, Rashel Kolaneci e lë me “gisht në gojë”, por veprimi i saj na çuditi! [FOTO]

Rashel Kolaneci tashmë është një emër shumë i njohur për publikun, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj shumë seksi. Nuk kanë qenë të pakta herët kur ajo është përfolur për ndërhyrje të shumta plastike, por duket se Rashel ka një ‘përgjigje’ për të gjithë …

Lexo më tepër »