Origjinale – Page 5 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Një tjetër këngëtare sulmon Adelina Ismailin: ‘Ti ishe e para që dilje e lidhur vetëm me rripa të pantallonave’

Adelina Ismaili bëri një deklaratë të fuqishme kur tha që shoubizi dhe muzika shqiptare janë zhytur në prostitucion. Pas këtyre fjalëve, erdh deklarata e Fjolla Morina e cila ‘shpërtheu’ kundër Adelinës duke i thënë se ajo ishte e para që nisi vallen e prostitucionit. E tani ka ardhur reagimi edhe …

Lexo më tepër »

Dhjetë zbulime të jashtëzakonshme që njerëzit kanë bërë në oborrin e tyre (Foto)

Nuk besojmë se ka ndonjë njëri që nuk do të dëshironte të gjente papritur një thesar të fshehur apo të bënte një zbulim të rëndësishëm arkeologjik. Ja disa histori të vërteta të njerëzve që e kanë bërë këtë vërtetë….në oborrin e shtëpisë së tyre. Një ‘Ferrari’ Në vitin 1987, 2 …

Lexo më tepër »