“Zemra ime don…”! Pa prisni pak, ky dedikim romantik i Luanës ishte për Krenarin? Shihni çfarë shkruan moderatorja! [FOTO]

U bë shumë kohë që në media përflitet shumë se Luana Vjollca është në një lidhje dashurie. Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren Vjollca dhe ashtu siç thuhet në mediat online dhe në fotot që kemi parë, Luana dhe Krenari po jetojnë një romancë të lumtur, …

Lexo më tepër »

Bes Kallaku shkakton të qeshura të shumta me babutën e rradhës! E quan Ijen me këtë emërtim që me siguri dhe ju e keni menduar…[FOTO]

Ai është një nga personazhet më të spikatur kur flasim për humor dhe dozat e batutave të tij shkaktojnë gjithmonë të qeshura të shumta. Së fundmi përsëri me postimet e tij në Instagram, Besi ka vendosur ta quajë Ijen e tij me një emërtim të një personazhi shumë popullor që …

Lexo më tepër »

12 orë në diell për Noizyn dhe Alban Skënderajn, Erion Veliaj shqetësohet për djalin e tij, shihni çfarë i thotë Ajolës [FOTO]

Pas bashkëpunimeve të suksesshme me Majk, Capital T, Lyrical Son, MC Kresha, Alban Skënderaj ka sjellë bashkëpunimin me Noizyn nën titullin “Drejt Suksesit” dhe 3 ditë pas publikimit numëron mbi 1.3 milion klikime. Si çdo bashkëpunim i Albanit me reperat, edhe kjo këngë flet për vështirësitë e jetës, pasi Albani …

Lexo më tepër »

Vëllai i Xhaferit bën deklaratën tronditëse: La gruan dhe fëmijën 1 vjeç për atë, e donte shumë, por ajo…

Dje një 31-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri vajzën që donte dhe më pas veten. Ngjarja ka ndodhur pak metra larg kishës së Don Boskos, ku Xhaferr Mata ka vrarë me dy plumba pistolete ish të dashurën, 19-vjeçaren Xhuljeta Çuni dhe më pas ka qëlluar edhe veten, duke ndërruar jetë …

Lexo më tepër »