Origjinale – Page 50 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Rrëfimi rrëqethës i vajzës, të cilën që nga lindja prindërit e mbajtën të lidhur dhe mbyllur në dhomë (VIDEO)

Edhe pse tingëllon si një mit, ka shumë shembuj që fëmijët janë rritur nga kafshët ose thjesht janë rritur në izolim total, ku të afërmit e tyre ua kanë mohuar të drejtën të kenë kontakt me këdo. Raste të ngjashme kanë ndodhur ndër vite nga Viktori, djaloshi që ishte gjetur …

Lexo më tepër »

Mundohet ta imitojë Era Istrefin, por dështon si mos më keq (Foto/Video)

Programi i njohur “Your Face Sounds Familiar” në Greqi ka bërë që një këngëtare të dështoi keq në tentimin për të imituar Era Istrefin. Vajza e një prej këngëtarëve më të suksesshëm të muzikës popullore në Greqi, Lefteris Pantazis ka bërë imitim të shëmtuar para jurisë profesionale, shkruan IndeksOnline. Nuk …

Lexo më tepër »
error: