AKTUALE

Trondit lezhianja: njerku im më mori …., e bëj me të dhe nuk ma ndjen fare!

Një histori tronditëse është ajo e një vajzë 18-vjeçare, e cila thotë se ka kryer marrëdhënie seksuale me të atin adoptues. Vajza deklaron se nuk ndjehet në faj aspak për këtë gjë . Historia shokuese është rrëfyer për “ShkodraNews”.“Përshëndetje të gjithëve! E di që do t’ju dukem një plehrë ose …

Lexo më tepër »

Çfarë problemesh shëndetësore fshihen pas qimeve në fytyrë, ja metodat më të mira të eleminimit

Probleme gjinekologjike, nivel i lartë testosteroni, terapi me medikamente janë vetëm disa nga shkaqet e mundshme për paraqitjen e qimeve të padëshiruara në fytyrë. Në të shumtën e rasteve ky është një problem thjesht estetik, por që bëhet shkak për uljen e vetëbesimit tek shumë femra. Luftime Bruka, mjeke endokrinologe …

Lexo më tepër »

Gjërat të cilat meshkujt i bëjnë sepse mendojnë që janë atraktivë, por në fakt femrat i urrejnë

Disa vajza dhe gra kanë shfrytëzuar platformën “Reddit” për të shpërthyer me kritika për meshkujt të cilët mendojnë se duke i bërë disa gjëra të caktuara duken atraktivë. Asnjëra nga këto vajza e gra nuk ka folur për të gjitha vajzat e botës, megjithatë shumicës prej tyre u duken këto …

Lexo më tepër »

Mos u lodhni më! Meshkujt e duhur për tu martuar i përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit

Cilat shenja të horoskopit mund të jenë bashkëshortët më të mirë, bazuar nga karakteristikat e tyre? Disa me mblesëri, disa me dashuri, por të gjithë janë pak skeptikë kur bëhet fjalë për momentin final të martesës. Mirëpo një ndihmë të madhe këtu e jep edhe horoskopi. Astrologët kanë veçuar tre …

Lexo më tepër »