Origjinale – Page 6 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Po pastronte shtëpinë e gjyshërve kur gjeti diçka në dysheme, kur e hapi u shokua nga ajo që pa

Një përdorues i rrjetit social Reddit njohur si Evilenglish, bëri një zbulim në shtëpinë e gjyshërve të tij, ndërsa po e pastronte. Nën dysheme dukej e fshehur një kasafortë, e cila për t’u hapur kërkonte një kod. Djali provoi të gjitha metodat e mundshme, duke shkruar emrin, mbiemrin, datën e …

Lexo më tepër »

Këto janë 10 parfumet më të shtrenjtë në botë! Nuk do të besoni sa kushtojnë (Video)

Parfumi që dikur konsiderohej luks tashmë është bërë pjesë përbërëse e pandashme e çdo njeriu. Aroma të ndryshme dhe nga më të veçantat janë hedhur në treg nga kompani të ndryshme dhe kanë arritur kulmin në shitje. Tashmë përdorimi i një parfumi është bërë një detaj i rëndësishëm i ditës …

Lexo më tepër »

Këngëtarja e njohur shqiptare identike me aktoren ‘Gylseren’ (Foto)

Aktorja turke Nurgul Yesilcaye njohur për publikun shqiptar si ‘Gylseren’ nga seriali “Fate të kryqëzuara” është shumë e dashur për publikun shqiptar.Me rolet e saj prej një femre shumë të urtë dhe këmbëngulëse në arritjen e qëllimeve ka marrë vëmendjen maksimale nga ndjekësit e telenovelave turke. Ajo ka një fytyrë …

Lexo më tepër »

Avokatja shqiptare që “çmendi” komentuesit video mbi krevat: Nuk shikoj ëndrra me , sepse.. (Foto/Video)

Ajo është një juriste në profesion, por që pëlqen gjithmonë të provokojë me fotografitë që i bën. Bëhet fjalë për Redona Koçin, e cila ka qenë e ftuar në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës. Ëndrra më seksi për të: “Nuk shikoj ëndrra me seks, sepse i bëj në realitet”. Midis …

Lexo më tepër »