Origjinale – Page 60 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Publikohet shuma marramendëse e faturës që Messi pagoi gjatë një darke në Ibiza – 27 pica, 41 shishe Dom Perignon, por edhe hamburger 112 euro (Foto)

Tash e disa javë ka përfunduar edhe sezoni 2016/17 në ligat e mëdha evropiane dhe kështu lojtarët kanë disa ditë pushimi para.Në mesin e tyre janë dhe yjet e Barcelonës të prirë nga Lionel Messi.Themi kështu pasi argjentinasi është ai që paguan të gjitha.Messi dhe e dashura Antonella Ruccuzzo, së …

Lexo më tepër »

Ankohej për dhimbje fyti dhe ra në koma, kur u zgjua e kuptoi se i janë këputur tetë gishtërinj (Foto, +16)

Shelby Smith 27-vjeçe nga Tennesse i Shteteve të Bashkuara ka humbur gjashtë gishta në duar dhe dy tjerë në këmbë, për shkak të një komplikimi që është shkaktuar si rezultat i ndezje të fytit.Fillimisht mendoi se bëhej fjalë për ndezje të fytit, por me kalimin e ditëve kur goja filloi …

Lexo më tepër »

Klipi më i keq që mund të keni parë këto ditë, gjarpëri edhe pse i vdekur, përsëri i lind të vegjëlit e saj (Foto/Video)

Pamjet shqetësuese tregojnë së si ky gjarpër edhe pse i vrarë në mënyrë të tmerrshme ai përësri lind të vegjëlit e saj. Klipi tregon gjarpërin gjigant që rrëshqet në dyshemenë e shtëpisë së një burri, pavarësisht së tash ai është i vdekur, transmeton lajmi.net. Papritmas ai fillon të lind dhe …

Lexo më tepër »

“Misteret” e Natës së Kadrit, pse është një natë e veçantë dhe çfarë bëjnë ndryshe myslimanët?

Madhështia e muajit të Ramazanit është e pa diskutueshme. Ditët dhe netët e këtij muaji të bereqetshëm dallohen nga ditët e netët e tjera të vitit. Por edhe brenda tyre dallohet një natë që quhet “Nata e Kadrit”. Kjo është ndër netët më të bukura, më të bekuara dhe më …

Lexo më tepër »
error: