Origjinale – Page 7 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Plas xhelozia dhe inati në Big Brother, dy biondet kapen për flokësh për djemtë

Megjithëse në fillim Fotini dhe Donjeta kishin krijuar një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën duket se gjërat po ndryshojnë, kjo për shkak të marrëdhënies së secilës në shtëpi. Të dyja vajzat mesa duket ndajnë pikëpamje të ndryshme në lidhje me mënyrën se si duhet të sillesh në shtëpi. Teksa …

Lexo më tepër »

“5 vite e abuzuar seksualisht, fotot nudo dhe marrëdhënia me Stresin”, flet Ajsi e “Kripëmjaltëzave”

Ajsi Xhaxhaj është aktorja e cila akuzoi Leonard Bombaj për abuzime seksuale me të dhe në fund gjykata shpalli të pafajshëm Bombajn. Ajsi ka folur për herë të parë për këtë ngjarje të cilën e ka cilësuar si të rëndë dhe që i ndryshoi përgjithmonë jetën. Ndër të tjera Ajsi …

Lexo më tepër »

Vlonjati i kërkon të dashurës ta bëjnë treshe, por përgjigja e saj është degjenerimi më i keq për të

Ndër vite për vlonjatët është thënë se duan shumë të tregojnë “gjoksin” para të tjerëve, apo se për ta më e rëndësishme është dukja sesa të pasurit e diçkaje. Madje në lidhje me këtë janë krijuar edhe barsoleta. Gjithsesi jo gjithmonë u ka ecur dha ka ndodhur që janë përballur …

Lexo më tepër »

EKSLUZIVE/Thellohet e vërteta e mësueses te Arditi, burri: Ja fotot e mesazhet që tregojnë mashtrimin, por…

Një ditë më parë JOQ publikoi intervistën eksluzive të Armando Kumarakut, burrit të mësuese Eglës, e cila preku të gjithë opinionin publik me dramën e saj familjare që e tregoi te “E diela shqiptare”. Armand Kumaraku, dje tregoi se sa i tronditur ishte nga gjithë ajo që kishte dëgjuar të …

Lexo më tepër »