Origjinale – Page 8 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Prekëse/ 4- vjeçarit pas operacionit i mbeti shenjë në gjoks, e pabesueshme ajo që bëri babai i tij (Foto)

Një rrëfim prekës ka bërë së fundmi online. Bëhet fjalë për një baba të përkushtuar, i cili ka bërë tatuazh shenjën e operacionit të zemrës që bëri djali i tij për ti treguar që nuk është vetëm. Richard Davies vendosi që të bëjë këtë gjë pasi Bobby bëri një ndërhyrje …

Lexo më tepër »

Paralajmërim! Njihuni me sëmundjen që pritet të ‘’vrasë’’ njerëzit në të ardhmen

Një sëmundje e rrezikshme po paralajmëron për të ardhmen. Do të sëmuremi nga teknologjia, varësia nga interneti dhe smartphone që do të jenë më të përhapura në dhjetëvjeccarin e ardhshëm nënivel botëror. Kështu bën të ditur raporti i XVIII i Kongresit Botërore të Psikiatrisë dinamike, që u mbajt në Firence. …

Lexo më tepër »
error: