Origjinale – Page 9 – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Femra, jeni duke u veshur “gabimisht” – ja disa këshilla si të visheni bukur gjithmonë

Femra, jeni duke u veshur “gabimisht” – ja disa këshilla si të visheni bukur gjithmonë Dukja dhe rrobat kanë rëndësi të madhe, sidomos për femrat.Gratë, i kushtojnë rëndësi të madhe dukjes së tyre dhe rrobave që veshin, por shumë mendojnë se vetëm rrobat e shtrenjta mund të duken bukur.Kjo nuk …

Lexo më tepër »

Momenti qesharak që po pëlqehet nga të gjithë: Teshtima e fuqishme rrëzoi vogëlushin (Video)

Oliver Mason nga Devon i Anglisë, pësoi një teshtimë të fuqishme që e rrëzoi me fytyrë për divani. Momenti qesharak i fëmijës që ka vetëm pesë javë, është postuar në internet nga prindërit e tij, që nuk përmbaheshin së qeshuri, transmeton Telegrafi. “Këtë do t’ia tregojmë të dashurës tënde, sa …

Lexo më tepër »

Nësë dëshironi të zhdukni çdo shenjë të trupit në 2 javë, përdorni vetëm këtë krem

Shumë njerëz kanë shenja në trup, të cilat ndonjëherë ndikojnë edhe në vetëbesimin e tyre për shkak se mund t’i kenë në vende të dukshme. Përpjekja për t’i eliminuar me produkte dhe metoda të kushtueshme, mbetet shpesh e pamundur për shkak të gjendjes ekonomike. Për më tepër edhe sepse në …

Lexo më tepër »

E besoni?! Ja kura që nuk e keni ditur. Farat e shalqirit shërojnë sëmundjen më të përhapur të momentit

Për të marrë të gjitha përfitimet e farave të shalqirit, duhet t’i gatuani në mënyra të ndryshme. Për t’ju ndihmuar të trajtoni diabetin me fara shalqiri, që është sëmundja më e përhapur në këto kohë, duhet t’i përdorini në këtë mënyrë. Përbërësit: 1 grusht fara shalqiri 2 litra ujë Përgatitja: …

Lexo më tepër »
error: