Pas martesës, Anglea vjen tërheqëse në këtë imazh

Angela Martini është një ndër emrat më të njohur nga bota e modelizmit shqiptar.
Ajo u bë kryetemë e shtypit rozë me rastin e martesës së papritur me Dargos Savulescu, shkruan lajmi.net.

Edhe pse nuk është shumë aktive me projekte në profesionin e saj, ajo përmes rrjeteve sociale i mban të informuar ndjekësit rreth më të rejave.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq me shumë stil rrugëve në Kaliforni.

E veshur me një fustan të zi e të shkurtër, të hapur tek gjoksi dhe me një palë atlete, bukuroshja dukej për mrekulli. /Lajmi.net/

🍋

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on