“Pranë oxhakut dhe me një gotë verë!” Luana Vjollca ‘çmend’ rrjetin me FOTO pa reçipeta për Shën Valentin

Luana Vjollca është padyshim një ndër vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar dhe për këtë nuk ka diskutim. Moderatorja e njohur tashme ndodhet me pushime pasi emisioni i saj ka përfunduar dhe disa ditë relaksi i meriton. Por këtë herë shihet të ketë një arsye pse feston: Shën Valentini. Luana ka postuar nje foto mjaft HOT, e veshur me nje fustan te kuq material ‘silk’ dhe shihet prane oxhakut dhe me nje gote vere ku uron ndjekësit për Shën Valentin. Kush mund të jetë vallë fotografi? Krenari? Vjollca na e lë anonim./intv.al/