Publikoi imazhe nudo, Ermal Mamaqi ‘shpërthen’ me komente ndaj Kimit

Kim Kardashian vazhdon ta bëjë atë në të cilën është e pakonkurrencë.
Ylli televiziv ka publikuar mbrëmë disa imazhe radhazi në të cilat nuk i linte vend imagjinatës, shkruan lajmi.net.

Në një prej tyre, nuk kishte se si të mungonte komenti i Ermal Mamaqit, i cili “shpërtheu” me fjalë të rënda ndaj saj.

“Ça nëne je ti që bën ktë foto? Si mund të dali njeriu me ato perde? Turp Turp Turp. Ptuu. Maskarenj…Ndrro perdet po te them”, ka qenë komenti që ai i ka lënë Kimit.

Komente të tilla Ermali bën shpesh tek fytyrat publike dhe pothuajse të gjitha i ka me shaka. /Lajmi.net/