Ballina / Sport / Ronaldo e James bëjnë gara me veturat e tyre luksoze (Video)

Ronaldo e James bëjnë gara me veturat e tyre luksoze (Video)


Real Madridi ka përfunduar stërvitjen e dytë pas rikthimit nga pushimet dimërore
Cristiano Ronaldo dhe James Rodriguez arritën së bashku në qendrën stërvitore te Real Madridit, të cilët ishin njëri pas tjetrit me veturat e tipit Audi dhe Bugatti Veyron, ku duket se lojtarët e Realit po testonin vetën në shpejtësi dhe po bënin gara. /Express/

Shikoni edhe

Ekskluzive: Kopja shqiptare e Ibras flet për ndodhinë interesante që i ngjau me sigurimin në Old Trafford, interesimin e mediave dhe idhullin e tij (Foto)

Ahmet Murina duke pritur takimin mes Man Utd dhe Liverpoolit në shkallët e Old Traffordit. …

Dëshironi të fitoni para, luani këto ndeshje në fundjavë

Këtë fundjavë do të zhvillohen ndeshjet në ligat më të mëdha evropiane në futboll. Gjatë …

error: