Ballina / Sport / Schumacher publikon fotografi shumë emocionuese në rrjetet sociale (Foto)

Schumacher publikon fotografi shumë emocionuese në rrjetet sociale (Foto)

Michael Schumacher ka kohë që nuk është shfaqur në publik.

Në fakt që prej aksidentit me ski në Gjenevë të Zvicrës, ngasësi i Formula 1 më nuk është dukur publikisht.
Herë pas here po dalin lajme rreth gjermanit, po nuk ka asgjë zyrtare rreth shëndetit dhje jetës së shtatë herë kampionit.

Por, së fundi Schumi në llogarinë personale në Facebook ka publikuar fotografi emocionuese nga viti i largët 1991.

Atëbotë ishte anëtar i skuderisë Jordan në garën për Çmimin e Madh të Belgjikës. /Telegrafi/

Shikoni edhe

Ekskluzive: Kopja shqiptare e Ibras flet për ndodhinë interesante që i ngjau me sigurimin në Old Trafford, interesimin e mediave dhe idhullin e tij (Foto)

Ahmet Murina duke pritur takimin mes Man Utd dhe Liverpoolit në shkallët e Old Traffordit. …

Dëshironi të fitoni para, luani këto ndeshje në fundjavë

Këtë fundjavë do të zhvillohen ndeshjet në ligat më të mëdha evropiane në futboll. Gjatë …

error: