Ballina / Lajme / Shikojeni se çka bëjnë këta të rinj në Brezovicë (VIDEO)

Shikojeni se çka bëjnë këta të rinj në Brezovicë (VIDEO)

Shumë qytetarë ia kanë mësyer Berozovicës për t’i kalaur pushimet dimërore.

Edhe pse borë dhe ftotë i madh po mbretëron atje, të rinjtë po gjejnë forma të ndryshme për t’u argëtuar.

Brezovica ka marrur komplet pamjen e bardhë dhe duket për mrekulli.

Në videon më poshtë mund të shihni se si qytetarët argëtohen në njërin ndër vendet më të bukura të Kosovës.

 

Shikoni edhe

FOTO/ Zbulimi surprizues, çfarë gjendet poshtë varrit të Skënderbeut në Lezhë

Të shumtë janë vizitorët dhe turistët që ndërsa kanë vizituar vendvarrimin e Skënderbeut në Lezhë …

Bill ia “ngul” sytë Ivanka Trumpit, Hillary “vret” me shikim! (Foto/Video)

Edhe pse bashkëshortja e tij kishte humbur nga kundër kandidati i saj dhe nuk po …

error: