Ballina / Lajme / Shikoni çfarë i bën “fantazma” kësaj gruaje (Video)

Shikoni çfarë i bën “fantazma” kësaj gruaje (Video)


A ekzistojnë fantazmat? Kjo video ngre dyshime te ata që përgjigjen prerë: Jo.
Qëkur është shpërndarë në rrjetet sociale, video është kthyer në virale dhe ka “minuar” seriozisht besimet e disa skeptikëve. Megjithatë, ju takon juve të zgjidhni se çfarë do të besoni.

Karrige dhe tavolina që lëvizin, një grua e frikësuar që shembet në dysheme, skenë e denjë për një film Hollywoodian, raporton “The Mirror”, që shton se, nuk ka asgjë që të bën të mendosh se pamjet nuk janë të vërteta. Raportohet se pamjet janë filmuar në Malajzi.

Megjithatë, mbetet e vështirë për të treguar me saktësi se çfarë ka ndodhur.

Shikoni edhe

FOTO/ Zbulimi surprizues, çfarë gjendet poshtë varrit të Skënderbeut në Lezhë

Të shumtë janë vizitorët dhe turistët që ndërsa kanë vizituar vendvarrimin e Skënderbeut në Lezhë …

Bill ia “ngul” sytë Ivanka Trumpit, Hillary “vret” me shikim! (Foto/Video)

Edhe pse bashkëshortja e tij kishte humbur nga kundër kandidati i saj dhe nuk po …

error: