Ballina / Lajme / Sulmet vdekjeprurëse të shqiponjës (Video)

Sulmet vdekjeprurëse të shqiponjës (Video)

Pasi që fokusohet mjaft mirë në pritje për momentin e përshtatshëm, shqiponja bën një shfaqje dramatike.
Ajo bën sulme vdekjeprurëse, ndaj njerëzve e kafshëve, shkruan lajmi.net

Derisa njerëzit qëndrojnë ulur, shtrirë apo edhe në këmbë, shqiponja ju hidhet në sulm dhe i gjakosë, ndërkaq, kafshët sado që tentojnë t’i ikin thonjëve të saj, sërish nuk arrijnë të shpëtojnë.

Shqiponja ka fuqi marramendëse, ajo mund të ngrisë në ajër edhe dele, qen, e shumë kafshë të tjera të mëdha, varësisht prej moshës së saj.

Shikoni videon më poshtë dhe binduni për fuqinë unike të shqiponjës

Shikoni edhe

Në rast të sulmit në zemër keni vetëm 10 sekonda kohë për të shpëtuar! Ja çfarë duhet të bëni (VIDEO)

Në këtë artikull do t’ju sugjerojmë disa këshilla të dobishme të cilat potencialisht mund t’ua …

Lindja e epokës së Trump ndan vendet e Ballkanit

Serbët e krahut të djathtë janë euforikë, ndërkohë që rumunët dhe boshnjakët të shqetësuar. Rreth …

error: