Arkiva e Etiketimeve: afrike

Ish-deputeti nxjerr sekretet: Meta shtëpi me 20 banjo në Afrikë, Rama me bunker 10 hektarësh

Protesta e bërë ditën e djeshme nga artistët e teatrit dhe fjalët e tyre të ndjera, duket se kanë prekur dhe kanë bërë të reagojë edhe ish-deputeti i parlamentit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj. Në një status referuar deklaratës së Bujar Asqeriut, se politikanët tanë kanë vila e para pa fund, …

Lexo më tepër »

Miliarderja shqiptare shokon botën: Në Shkodër jetohet si në Afrikë dhe Indi. Komentuesja e “fëlliq” (foto)

Në muajin gusht modelja shqiptare Emina Çunmulaj ndërmori një aksion për të ndihmuar disa familje në nevojë në Shkodër. Ndërkohë tani miliarderja apelon sërish për ndihmë ndaj këtyre fëmijëve, që sipas saj jetojnë njësoj si ata në Afrikë dhe në Indi. Per me shume ne linkun ne vazhdim mund ta …

Lexo më tepër »