Arkiva e Etiketimeve: aftesi

VIDEO/ Vogëlushja 4-vjeçarja që mahnitit botën me këtë aftësi dhe u fut në librin Guinnes

Një vogëlushe 4-vjeçare i ka mahnitur të gjithë me aftësinë e saj të vecantë dhe u fut automatikisht në librin e Rekordeve Guinnes. Bëhet fjalë për Bella Devyatkina nga qyteti i Moskës, Rusi. Gjatë show-it të talenteve “Njerëz të jashtëzakonshëm” që transmetohet në “TV Rossija 1”, vogëlushja ka treguar se …

Lexo më tepër »