Arkiva e Etiketimeve: akuzat

“Showbiz me prostitucion dhe larje parash”, Fjolla s’ndal akuzat ndaj divës së estradës shqiptare (VIDEO)

Në një intervistë për ‘NIN’ në mars të këtij viti, Adelina Ismajli u shpreh e revoltuar ndaj showbiz-it shqiptar, madje shkoi deri aty sa e quajti “prostitucion dhe larje parash”. Ndër të parat artiste që reagoi ndaj kësaj deklarate ishte Fjolla Morina, që nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram …

Lexo më tepër »