Arkiva e Etiketimeve: babastars

Dj i Babastars i nxjerr “të palarat” në këtë foto, Marina Vjollca i kthehet: O legen… [FOTO]

Getoari dhe Marina Vjollca janë duke shijuar pushimet dimërore në një nga resortet dimërore më luksoze të Zvicrës, Saint Moritz. Bashkë me ta ndodhet edhe motra tjetër e Marinës, bukuroshja e ekranit, Luana Vjollca. Ata kanë publikuar shumë foto e video nga pushimet e tyre dimërore gjatë darkave apo edhe …

Lexo më tepër »