Arkiva e Etiketimeve: banjo

Menaxheri i dyqanit dëgjon rënkime që vijnë nga banjo e grave. Kur hyri brenda ai mbeti pa fjalë !!!

Jeta nuk pushon asnjeherë së na surprizuari. A i keni parë reklamat e transmetuara gjatë periudhës së Krishtlindjeve të kësaj gruaje që dolli në jetë fëmijën e saj në një supermarket të famshëm italian? Të gjithë ne buzëqeshëm duke menduar se ishte një gjetje televizive, … por kjo është realisht …

Lexo më tepër »

Menaxheri i dyqanit dëgjon rënkime që vijnë nga banjo e grave. Kur hyri brenda ai mbeti pa fjalë

Jeta nuk pushon asnjeherë së na surprizuari. A i keni parë reklamat e transmetuara gjatë periudhës së Krishtlindjeve të kësaj gruaje që dolli në jetë fëmijën e saj në një supermarket të famshëm italian? Të gjithë ne buzëqeshëm duke menduar se ishte një gjetje televizive, … por kjo është realisht …

Lexo më tepër »

Ish-deputeti nxjerr sekretet: Meta shtëpi me 20 banjo në Afrikë, Rama me bunker 10 hektarësh

Protesta e bërë ditën e djeshme nga artistët e teatrit dhe fjalët e tyre të ndjera, duket se kanë prekur dhe kanë bërë të reagojë edhe ish-deputeti i parlamentit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj. Në një status referuar deklaratës së Bujar Asqeriut, se politikanët tanë kanë vila e para pa fund, …

Lexo më tepër »

Vajza kuksiane: A duhet t’i them babit për atë që zbulova për mamin një natë në banjo?

Një vajzë ka zbuluar se e ëma tradhëton të atin dhe ndihet e shkatërruar. Vajza dëshiron t’i thotë gjithçka babait të saj, por frikësohet se shkatërron familjen. “Nëse mundeni të më jepni një mendim edhe për historinë time. Jam 17 vjeçe e kam lindur në Kukës. Para pak netësh zbulova …

Lexo më tepër »