Arkiva e Etiketimeve: bashke

Festa që bëri bashkë Elvana Gjatën me Liberta Spahiun, si reaguan kur panë njëra-tjetrën? Zbulojeni këtu [VIDEO]

Përballja e atyre të dyjave mori vëmendjen kryesore të festës. Valdrin Sahiti ka organizuar një festë për ardhjen në jetë të vajzës së tij, Bella. Stilisti i njohur kosovar i dha fund beqarisë në shtator të vitit të kaluar, në Las Vegas me bashkëshorten Edita Ramadani. Në festë kanë qenë …

Lexo më tepër »

Në pritje të finales: Ermal Meta, Genti dhe Eleni bëhen bashkë dhe ja çfarë kanë kurdisur

Eurovizioni është kthyer ditët e fundit në një nga temat më të diskutuara në vendin tonë dhe kjo pasi këtë herë në Lisbon të Portugalis, në finalen e madhe të këtij eventi, do të performojnë tre shqiptar. Eugent Bushpepaj për Shqipërinë, Eleni Foureira për Qipron dhe Ermal Meta për Italinë …

Lexo më tepër »

Këta janë çiftet e famshëm që edhe pse u përfshinë në skandale tradhtie vazhdojnë të jenë bashkë

Ngjarja e fundit që pushtoi mediat e showbiz-it ishte tradhtia e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian. Edhe pse Khloe ende nuk ka reaguar për këtë çështje disa burime thonë që ajo e ka falur partnerin e saj dhe po vazhdojnë jetën normalisht pranë vajzës së porsalindur. Por, Khloe nuk është …

Lexo më tepër »