Arkiva e Etiketimeve: befasoheni

Do befasoheni : Ja si soda eliminon dhjamin tek barku, kofshët dhe krahu, nëse përgatitet kështu!

Soda e bukës është padyshim përbërësi më i zakonshëm i përdorur, për shkak të përfitimeve të shumta që ka. Në këtë artikull, mund të zbuloni se si ta përshpejtoni proçesin e humbjes së peshës për të arritur qëllimin tuaj edhe më shpejt. Nuk është e vështirë. Sekreti është që të …

Lexo më tepër »

A jeni gati te befasoheni? Shikoni si dukeshin Nora, Mihrija, Gili e Leonora në vitin 2000 (FOTO)

Ata kanë ndryshuar shumë në pamje që prej vitit 2000. Vitet e fundit është bërë trend që këngëtaret e edhe këngëtarë, të ndërhyjnë në fytyrën dhe trupin e tyre. Sipas tyre, nëse je personazh publik duhet pajteter të jesh ‘perfekt’ dhe të ndyshosh nëse është e mundur ‘të metat’ tua. …

Lexo më tepër »