Arkiva e Etiketimeve: behen

Në pritje të finales: Ermal Meta, Genti dhe Eleni bëhen bashkë dhe ja çfarë kanë kurdisur

Eurovizioni është kthyer ditët e fundit në një nga temat më të diskutuara në vendin tonë dhe kjo pasi këtë herë në Lisbon të Portugalis, në finalen e madhe të këtij eventi, do të performojnë tre shqiptar. Eugent Bushpepaj për Shqipërinë, Eleni Foureira për Qipron dhe Ermal Meta për Italinë …

Lexo më tepër »